Okumuşlar Aluminyum

Size Nasıl Yardımcı Olabiliriz?

Bize Mesaj Yazın...

  Dış Cephe Kaplama   - Okumuşlar Alüminyum +90 262 226 48 63
Dış Cephe Kaplama

Dış Cephe Kaplama

Binanıza uygulanacak Dış cephe kaplama sayesinde birçok fayda ve tasarruf sağlarsınız. Bunları kısaca ana başlıklar halinde sıralarsak binanıza yeni bir kimlik, bina içerisindeki enerji maksimum düzeyde bina içerisinde tutulur ve bunun karşılığı olarak da bina dışında ki istenmeyen ses ve kirlilikler bina dışında tutulur.

Dış cephe kaplama uygulanmasın da geniş renk ve desen ürün yelpazesi sayesinde çevreye ve isteklerinize tam uyumluluk sağlayarak binanıza yeni bir kimlik ve yüz katar. Ayrıca isteğe yönelik birçok yazı, desen ve figürler işlenebilir. Tüm bu renk ve şekiller çevreye de tam uyumluluk sağlar ve hoş bir görüntü oluşturur.

Dış cephe kaplama sadece renk ve şekiller değildir, arka planda binanıza birçok fayda sağlar. Bina duvarı üstüne uygulanan ürünler dış dünyayla maksimum düzeyde ısı ve ses yalıtımını keser. Dış dünyadan bağımsız olan binanız ısıyı içeride tutar, bu sayede kombi, klima gibi ortam ısısını makul seviyede tutan cihazlara daha az iş düşer.  Isı kaybı minimum düzeyde olduğu için faturanıza daha az kayıpsız enerji yansır. Tüm bunlara geniş çaplı bakıldığında doğrudan sizin faturanıza yansıyan tasarruf,  dolaylı yoldan da ülkemizin menfaatinedir.

Dış cephe kaplama görüntü ve ısı yalıtımı gibi elle tutulur faydaların yanında, ses yalıtımı sayesinde de dolaylı yoldan yaşam kalitenizi ve mahremiyetinizi arttırır. Ev ve çalışma ortamında kimse dışardan gelen, rahatsız edici gürültü ve sesleri istemez. Bu sesler çalışmanızı, uyku düzeninizi ve hatta psikolojinizi bozabilir. Bunun sayesinde ise tüm bu gürültüler minimum seviyeye iner veya tamamıyla son bulur.

Tüm bunları bir bütün olarak ele alacak olursak, kendimize “Neden cephe kaplama yaptırmalıyım?” sorusunu sorabiliriz. ilk neden estetik görüntü ve çevreyle tam bütünlük, maksimum ömür ve dayanıklılık. Bu dayanıklılıkta direk olarak cephenizin ömür ve mukavemetine etki demektir. Yani cephenizi sadece kaplama yaptırmıyor, bir koruma kalkanıyla sarıyorsunuz.  Fiziksel olarak ilk faydanızı yalıtım devam ettiriyor, yalıtımın getirilerini kaplamanın yapılmasının hemen ardından faturalarınızda göreceksiniz. Tüm bunlar bir bütün olduğunda ise sonuç olarak ücret vererek yaptırdığınız hizmet, ilerleyen zamanlarda misliyle karşılığını verecek ve sizi büyük bir külfetten kurtaracaktır.